Ana SayfaHakkımızdaVizyon ve MisyonumuzKalite PolitikamızBize Ulaşın

Uluslararası taşımacılığın ana başlıklarından biri olan gümrükleme hizmetleri;KOYUNCULAR Lojistik tarafından taşıma hizmetinin bir parçası olarak sunulmaktadır.

Yurtdışından gelen ya da yurtdışı edilecek bir yükün, ister konteyner, ister hava kargo, isterse treyler ile taşınması durumunda tüm gümrükleme işlemleri, tarafımızdan yapılmaktadır. Söz konusu mallara ilişkin antrepo beyannameleri gününde verilmekte, antrepo hizmetinin yanında; işlemi bitmiş olan eşyaların korunması hizmeti de sunulmaktadır. Yükün teslim alınması ile teslim edilmesi arasındaki süreçte yapılması gerekli olan tüm işlemleri müşterileri adına sürdüren KOYUNCULAR Lojistik, bu avantajını verimli bir işbirliğinin gereği olarak sunmaktadır.

 

İthalat Gümrüğü

Türkiye'nin ithalat ürünleri kapsamında yer alan gerek ham madde, gerekse birbirinden çok farklı malların değişik prosedürler gerektiren gümrükleme işlemleri, KOYUNCULAR Lojistik'in çözüm paketinde. AB ya da AB dışı ülkeler gibi malın menşei ya da gümrük açısından farkı ne olursa olsun, gümrükleme hizmetlerimizden en üst düzeyde yararlanabilirsiniz.

 

İhracat Gümrüğü

İhracat gümrükleme departmanımızın deneyimli kadrosu ve teknik altyapısı, Türkiye'nin ihracatının sağlıklı bir şekilde artırılması için çalışan değerli ihracatçılarımızın hizmetinde. KOYUNCULAR Lojistik'in ayrıcalıklı gümrükleme hizmeti ile en yüksek verimi sağlayabilirsiniz.

 

Koyuncular Gümrükleme İrtibat Şubeleri
Sarp Kara hudut kapısı sahası içinde ofisimiz bulunmakla beraber gümrükleme tescil teyit hızlandırma gibi işlemleri anında yapılmakta olup gereken destek anında sağlanmaktadır.Adres: Yeni Artvin Yolu Üzeri 1.km HOPA / ARTVİN   
Tel: +90 466 351 43 21 (pbx)   Fax: +90 466 351 43 95   Mobil: +90 532 286 65 73
Copyright © 2017 Koyuncular Uluslararası Nakliyat. All rights reserved