Ana SayfaHakkımızdaVizyon ve MisyonumuzKalite PolitikamızBize Ulaşın

70 yıla dayanan köklü geçmişi ve bu süreçte biriktirdiği deneyimleri ile Türkiye'nin taşımacılık alanındaki dünya markası KOYUNCULAR; müşterilerine, global gereksinimlerden yola çıkarak, yerel çözümler üretiyor.

Tüm Türkiye'de olduğu kadar Avrupa, Ortadoğu ve BDT ülkelerinde de organize olmuş,sistemini kurmuş,güçlü ve güvenilir yapısıyla tanınan KOYUNCULAR,yaygın bir hizmet ağına sahip.

İş bilir ve profesyonel kadrosu ciddi ve yenilikçi bir anlayışla hizmet üretirken, çağdaş iletişim teknolojisinin tüm olanaklarını da müşterilerine sunmaktadır.

KOYUNCULAR; müşteri odaklı taşımacılık hizmetinde bir marka olarak anılmanın tüm gereklerini yerine getirirken, hareket noktası; kendi alanında en verimli çözüm ortağı olmak ilkesidir.KOYUNCULAR'ın yenilikçi karakteri,hizmette sınırları zorlayan anlayışı ve "Her şey Zamanında" ilkesinin bir yansıması olarak hayat bulan KOYUNCULAR Lojistik, bütünleşik hizmetler paketimizin bir ifadesi olarak müşterilerimizin emrindedir.

Başta tüm kıta Avrupa'sı olmak üzere, Türkiye'nin kara bağlantısı olan bütün ülkelerle sürdürülen dış ticaretinin güvencesi,dün olduğu gibi bugün ve yarın da KOYUNCULAR Lojistik'tir. Doğrudan karayolu seferleri dışında deniz ve havayolu hatları sayesinde tüm taşıma taleplerinin karşılandığı yer de; KOYUNCULAR Lojistik'tir.

KOYUNCULAR Lojistik; yalnızca ithalat, ihracat ve üçüncü ülkelere yönelik komple ve parsiyel taşımalarıyla değil;tekstil ve genel antrepo hizmetleri,lojistik amaçlı gümrüksüz depolama hizmetleri,iç taşımacılık,gümrükleme,proje taşımaları,hava kargo taşımacılığı ve konteynır taşımalarındaki uzmanlığıyla da tanınmaktadır.Müşterilerine elektronik ticaretin tüm olanaklarını sunan KOYUNCULAR Lojistik;bu sayede internet ortamındaki yük takibi,yük sorgulama,rezervasyon ve uydu bağlantılı araç izleme avantajı sağlıyor.

Taşımacılığın kapıdan kapıya mal aktarımıyla sınırlı olmadığını iyi bilen, alanında en yetkin personel yapısı ve alt yapıya verdiği önemle dünya standartlarını zorlayan KOYUNCULAR Lojistik; Hopais içi lojistik destek de sağladığı müşterilerinin çıkarlarını gözetmeyi; bir dünya markası olmanın ön koşulu olarak görmektedir.

Adres: Yeni Artvin Yolu Üzeri 1.km HOPA / ARTVİN   
Tel: +90 466 351 43 21 (pbx)   Fax: +90 466 351 43 95   Mobil: +90 532 286 65 73
Copyright © 2017 Koyuncular Uluslararası Nakliyat. All rights reserved