Ana SayfaHakkımızdaVizyon ve MisyonumuzKalite PolitikamızBize Ulaşın





"Biz, geleceğe doğru attığımız her adımda, Bizi başarıya taşıyan en önemli Değerin İnsan Kaynağımız olduğunun bilincindeyiz." Müşterilerimizi ve onlara sunduğumuz hizmetin her aşamasında memnuniyetlerini kendimize rehber edinerek; Faaliyet alanlarımızda liderliğimizi sürdürmek ve geliştirmek, İnsan Kaynakları yaklaşımımızın eksenini oluşturmakta. Çağdaş teknolojiyi kullanabilen, eğitilmiş, dinamik, takım ruhuna sahip, yaratıcı, inisiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık, kaliteli ve mutlu İnsan Kaynağımızla ve bu Kaynağı yöneten aydın lider ve yöneticilerle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Biz biliyoruz ki; Grubumuzun gücü, her değişimi en iyi değerlendiren aydın Lider Yöneticileri ile özverili, istekli, yaptıkları işten kıvanç duyan çalışanlarından kaynaklanıyor.

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
"Koyuncular Grubu Çalışanı" olmanın ayrıcalık ve bilincini sürekli geliştirmek İnsan Kaynakları Politikamızın temel hedefidir. Bu doğrultuda Politikamız : "İnsan Kaynağımızı; konusunda yetkin, sürekli gelişimi ilke edinmiş ve değişime açık bireyler arasından seçerek, tüm çalışanlarımızla birlikte, Kurumumuzda çalışmanın ayrıcalığını yaratan; ilke, değer ve standartları sürekli yükseltmektir

 

SEÇME YERLEŞTİRME
Koyuncular Grubu İşe alım süreçlerinde, adayların her pozisyon için gerekli olan yetkinliklere sahip olup, olmadıkları; objektif ve çağdaş yöntemlerle tespit edilir. Bu paralelde oluşturulan prosedürlere göre gazetelerde ve/veya internette yayınlanan ilanlarla birlikte, Grubumuzda görev almak isteyen herkes, her zaman bize başvuruda bulunabilir. Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da, adaylar rutin olarak yapılan genel mülakatlara davet edilebilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır.
(Başvuru için; Bu Linke Tıklayın...)

 

STAJ OLANAKLARI
Koyuncular Grubunda; Ticaret / Endüstri Meslek Liselerinin ve Üniversitelerin faaliyet alanlarımız ile ilgili bölüm öğrencilerine staj olanağı sağlanır. Üniversite, Yüksekokul, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi gibi öğretim kurumlarında öğrenim gören ve staj yapmakla yükümlü öğrencilerden başarılı olanlarına, staj yapma olanağı vermek, staj süresince öğrencilerin performanslarını izlemek ve üstün performans gösteren öğrencileri, öğrenimleri sonunda, Koyuncular Holding ve Bağlı Şirketlerimizde görevlendirme fırsatları yaratmak İnsan Kaynakları Yönetimi olarak misyonumuzdur.

 

ÜCRET POLİTİKASI
Grubumuzda ücretler; Çalışanlarımızın performansları, üretilen katma değerdeki ağırlıkları, üstlendikleri sorumluluklar, yetkinlikleri, liyakatleri, ücretlendirme prensiplerimiz, değişen ekonomik koşullar ve sektörel dengelerin ışığında belirlenir.

 

YÜKSELME OLANAKLARI
Koyuncular Grubu, Performans Değerlendirme ve Geliştirme Sistemi ile Çalışanlarımızın mevcut performanslarının reel olarak ölçümlenmesi ve geliştirilmesi hedeflenmiştir. Değerlendirme ve gelişim sonuçları paralelinde Grup içi Yükselme ve İlerleme koşulları tanımlanmış olup Çalışanlarımızın kariyer gelişimleri de bu doğrultuda teşvik edilmektedir.

Adres: Yeni Artvin Yolu Üzeri 1.km HOPA / ARTVİN   
Tel: +90 466 351 43 21 (pbx)   Fax: +90 466 351 43 95   Mobil: +90 532 286 65 73
Copyright © 2017 Koyuncular Uluslararası Nakliyat. All rights reserved